Co je to Naloc?

Naloc je lokální zdravotnický prostředek (na nehty) pro léčbu zabarvených a deformovaných nehtů v důsledku plísňového onemocnění nebo lupénky. Naloc zvyšuje hydrataci, šetrně vyhlazuje vnější vrstvy nehtu a změnami mikroprostředí nehtu a zlepšením jeho povrchové integrity předchází růstu mykotických organismů a bakterií.

Naloc rychle zlepšuje vzhled nehtů a udržuje nehty v dobrém stavu. V klinické studii většina uživatelů pozorovala zlepšení vzhledu nehtů již po 2 týdnech a 92 % uživatelů po 8 týdnech.*

Léčba přípravkem Naloc nevyžaduje diagnózu nebo předpis lékaře. Naloc je zdravotnický prostředek a může se prodávat v lékárnách bez předpisu.

* JCDSA Faergemann et al. 2011: Vol 1 No 3; 59–63

Co přípravek Naloc obsahuje?

Naloc má patentované složení zahrnující propylenglykol, ureu a kyselinu mléčnou. Všechny ingredience přípravku Naloc jsou uvedeny na seznamu sloučenin GRAS (General Regarded as Safe by FDA, tj. sloučeniny považované za bezpečné úřadem FDA) a jsou plně biologicky rozložitelné. Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky a parfémy.

Plísňové onemocnění nehtů

Plísňové onemocnění nehtů je nakažlivé onemocnění; řada lidí si jeho přítomnost neuvědomuje.

Další informace

Naloc – pro zdravé nehty

Naloc je účinný zdravotnický prostředek pro léčbu zabarvených a zdeformovaných nehtů, např. v důsledku plísňového onemocnění.

Další informace

Kde mohu přípravek Naloc koupit?

Přípravek Naloc můžete snadno a rychle zakoupit ve své nejbližší lékárně nebo online.

Koupit